Najlepsze miejsca pracy w Supermarkecie Kaufland w Polsce

Praca w Supermarkecie Kaufland

kaufland

Aplikuj

Informacje o Kaufland Supermarket w Polsce

Kaufland Supermarket to sieć supermarketów należąca do niemieckiej firmy Schwarz Gruppe. Kaufland został założony w 1973 roku i obecnie posiada ponad 1200 sklepów w całej Europie, w tym ponad 440 w Polsce. Supermarkety Kaufland oferują bogaty asortyment produktów, od żywności i napojów po kosmetyki, meble i sprzęt AGD. Dla większości polskich miast jest to pierwszy supermarket, który otwiera się w okolicy.

Polska jest krajem, w którym praca w supermarkecie Kaufland jest bardzo popularna. Wiele osób decyduje się na taki zawód ze względu na atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego. Praca w supermarkecie to nie tylko sprzedaż produktów, ale także dbanie o ich jakość oraz obsługa klientów. Aby móc podjąć pracę w supermarkecie Kaufland należy spełnić kilka warunków.

kaufland

Aplikuj

Oferty pracy

  • Obsługa klienta
  • Administracja
  • Operator
  • Kasjer
  • Konserwator

Wymagania dotyczące aplikacji

  • Matura
  • Doświadczenie w obsłudze klienta/administracji
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach rotacyjnych, święta i weekendy.
kaufland

Aplikuj

Korzyści z pracy w Supermarkecie Kaufland

Pracując w Supermarkecie Kaufland w Polsce, możesz liczyć na szereg korzyści. Przede wszystkim jest to świetna okazja, aby zdobyć doświadczenie w branży handlowej. Będziesz mieć także możliwość rozwoju zawodowego i osobistego. Pamiętaj, że pracując w tym supermarketzie będziesz miał dostęp do najlepszych produktów i usług. Jest to także świetna okazja, aby poznać nowych ludzi i nawiązać nowe znajomości.

kaufland

Aplikuj

Dla pracowników Supermarketu Kaufland w Polsce przygotowano atrakcyjne pakiety benefitów. Pracownicy otrzymują zarówno korzyści finansowe, jak i rzeczowe. Są to m.in.: premie uznaniowe, podwyżki, dodatki do wynagrodzenia, system premiowy, dodatkowe dni urlopu, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz wsparcie socjalne.

Więcej ofert pracy

Zastrzeżenie:

Duhge jest agencją, która zajmuje się publikowaniem ofert pracy, nie gwarantujemy, że wnioskodawca może zdobyć taką pracę; cały proces wyboru, rozmowy kwalifikacyjnej i zatrudniania jest odpowiedzialnością i decyzją Firmy, do której należy wolne miejsce. Jesteśmy dedykowani tylko i wyłącznie do «publikowania» najlepszych ofert pracy.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *